Odwiedziny grupy przedszkolnej z Młodzieszyna

Uśmiech dziecka to największa radość.
Grupa przedszkolna z Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie zawitała w Naszych skromnych progach, by zapoznać się z biblioteką. Oprowadziliśmy małych gości po bibliotece, opowiedzieliśmy o jej zasobach oraz o zasadach dbania
o książki. Ciocia Monika przeprowadziła kilka ćwiczeń. Były tańce, podskoki, wygibasy, rzuty do celu, czarodziejski tunel, szalony dinozaur oraz zabawa w pociąg. Naszą bibliotekę odwiedził nawet sam wąż Sssławek. Zjawia się on u Nas na specjalne okazje i odwiedza tylko grzeczne dzieci. Dzieci otrzymały bilety do Naszego teatru. Przedstawiliśmy kilka bajek  z papierowego teatrzyku Kamishibai. Opowiadanie ,,O Palcach” wzbudziło największe zainteresowanie u dzieci, z chęcią pokazywały właściwe paluszki na swoich dłoniach .
Mamy nadzieję, że Nasi uśmiechnięci goście do Nas powrócą. Dziękujemy za koniczynkę na szczęście. Wielu z nich obiecało zapisać się do biblioteki. Zapraszamy do zakładania kart i czytania do woli!
Serdecznie zapraszamy chętne szkoły na lekcję w bibliotece. Wiek szkolny, to idealny czas na pobudzenie zainteresowań czytelniczych. Zapewniamy świetną rozrywkę i niezapomniane emocje.
#Młodzieszyn #dzieci #goście #biblioteka #zapraszamy #dziękujemy #dlaczytelników #szkoła #książki #czytambolubię #uśmiech #zabawa