Odwiedziny w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Antares oraz Placówce Opiekuńczo Wychowawczej Atria

Wczorajsze popołudnie spędziliśmy wspólnie z mieszkańcami Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Antares oraz Placówka Opiekuńczo Wychowawcza Atria.
Przygotowaliśmy teatrzyk Kamishibai, który przywędrował prosto z Japonii. Bajki spodobały się wszystkim zgromadzonym, a największe wrażenie wywarła ta o Smoku Wawelskim. Zdecydowaliśmy się na kilka zabaw ruchowych. Tańczyliśmy, skakaliśmy, rzucaliśmy woreczkami do celu. Udało Nam się zaszczepić dawkę sportu w dzieciach oraz zachęcić do ruchu na świeżym powietrzu.
Otrzymaliśmy wyjątkowy prezent wykonany własnoręcznie przez młodzież. Na pewno otrzyma honorowe miejsce w Naszej bibliotece.
Dziękujemy za zorganizowanie spotkania Pani Dyrektor placówki Kamili Gołaszewskiej-Kotlarz oraz za miło spędzony czas. Mamy nadzieję, że za chwilę znów się spotkamy.
Pozdrawiamy!
#Młodzieszyn #dziękujemy #zapraszamy #czaswolny #GminaMłodzieszyn