Nowi przyjaciele GOK-u i Biblioteki

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić z Wami dzisiejsze przedpołudnie i podarować Wam mnóstwo zabawy i uśmiechu.
Bez wątpienia wiemy, że musimy do Was wrócić z naszym teatrem, dinozaurem, drugą edycją Mistrzostw Świata w rzutach do celu.
Nie wspominając już o cyklu zajęć ruchowych przeprowadzonych przez Monikę.
Do tej pory jeszcze nie możemy ochłonąć po tym jak cudownie nas przyjęliście, a prezenty otrzymane od Was na stałe znajdą miejsce na ścianach Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie.
Podziękowania dla Kierownika Piotr Pętlak za zorganizowanie tego wydarzenia i umożliwienia nam przeprowadzenia zajęć.
Pamiętajcie, że my dotrzymujemy obietnic i podtrzymujemy wypowiedziane słowa za każdym razem kiedy szepniecie Waszemu kierownikowi, że chcielibyście znowu się z nami spotkać to my będziemy gotowi i pojawimy się u Was.
Pozdrawiamy całą „WTZ-ową Rodzinę”!