Odwiedziny klasy 0 ze szkoły podstawowej w Młodzieszynie

Ale heca w Naszej bibliotece…
Kolejna klasa zerowa ze Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie zawitała w Naszej bibliotece. Dzieciaki dowiedziały się, co i jak można u Nas wypożyczać. Chętnie zajrzały do każdego zakamarka w Naszej placówce. Z dużym skupieniem posłuchały bajek z Papierowy Teatr Kamishibai – Wydawnictwo Tibum o palcach, groszkach i brzydkim kaczątku. Wspólna zabawa do piosenki ,,Dinozaur” wywołała ogrom radości i uśmiechu. Nie zabrakło rzutów do celu, podskoków, magicznego tunelu i kolorowego węża.
Smyki obiecały Nam, że nie jest to ostatnia wizyta w ,,domu książek”. Ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejnych, małych czytelników.
W podarunku od dzieci, otrzymaliśmy piękną figurkę sowy, już teraz zdobi wnętrze Naszej Biblioteki. Zapraszamy wszystkie chętne szkoły do odwiedzin w Naszej bibliotece. Nudy nie będzie.
Zobaczcie fotorelację z dzisiejszego wydarzenia.
#Młodzieszyn #dzieci #odwiedziny #biblioteka #GminaMłodzieszyn #zabawa #taniec #czytelnicy #książki