Tajna Misja zwiadowców już 5 listopada!

Już w sobotę 5 listopada razem z Wójt Gminy Młodzieszyn Moniką Pietrzyk i Wydawnictwem Jaguar zapraszamy na wyjątkowe warsztaty.

Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 23a, godz. 10:00-12:00

W programie:

16 trudnych prób do rozwiązania, warsztaty „Dzień Wyboru”,  słodki poczęstunek.

Filia Biblioteczna w Kamionie, Kamion 5, godz. 13:00-15:00

W programie: 16 trudnych prób do rozwiązania,  warsztaty „Jak rozpoznać prawdziwego rycerza”,  słodki poczęstunek.

Jeżeli uda nam się rozwiązać 16 Prób Prawdziwego Zwiadowcy, czyli zabaw i quizów udostępnionych na wirtualnej tablicy i wykonamy ZADANIE SPECJALNE, to mamy szansę powalczyć o nagrodę główną – pakiet Zwiadowcy od Wydawnictwa Jaguar, zawierający upominki dla lidera grupy i jego drużyny za najciekawiej wykonane zadania.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do Naszych bibliotek!

Szczegóły pod numerami telefonów – 46 861 66 02, 46 861 72 61.

#Zwiadowca #wydawnictwoJaguar #Jaguar #Młodzieszyn #Kamion #warsztaty #sobota #tajnamisja #tajnamisjazwiadowcy #biblioteka