Sobota ze „Zwiadowcami”!

Sobota w Naszych bibliotekach upłynęła pod hasłem ,,Hej, Przygodo”!

To zasługa Wydawnictwo Jaguar oraz Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim, którzy zorganizowali konkurs ,,Tajna Misja Zwiadowców”.

Zarówno w Młodzieszynie jak i Kamionie pojawiła się grupa śmiałków chętna zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami. Od samego początku w Naszych bibliotekach panował średniowieczny klimat jak to na ,,Zwiadowców” przystało.

W trakcie zajęć udało się zrealizować fantastyczne scenariusze biblioteczne przygotowane przez twórców konkursu. To była bardzo fajna sobota w Naszych bibliotekach, która rozpoczęła również misję pokonania 16 trudnych wyzwań dla prawdziwych śmiałków. Już teraz jesteśmy przekonani, że uda nam się pokonać te 16 prób i dostać 17 wyzwanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe spędzoną sobotę w murach biblioteki.