To było fantastyczne święto!

Zainteresowanie przerosło Nasze oczekiwania,

blisko 160 małych uczestników spędziło wspólnie z nami piątkowe i sobotnie popołudnie i wieczór. Mnóstwo świetnej zabawy, konkursy i przepiękne lampiony powstały podczas Naszego świętowania.

Fantastycznie, że Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie, Filia Biblioteczna w Kamionie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie mogły wspólnie zorganizować to wydarzenie.

Olbrzymie podziękowania za pomoc i wsparcie kierujemy do Wójt Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk, Przewodniczącego Rady Gminy Słowomira Makowskiego, Urzędu Gminy Młodzieszyn, Tęczowego Ogrodu za pyszne soki, Paulinie Dylik za dynie, z których powstały piękne lampiony, Justynie Banasiak-Felczak i Monice Krysińskiej za pyszne jabłka, wszystkim mieszkańcom gminy Młodzieszyn za przekazane dynie, rodzicom i dziadkom za wsparcie, bo uwierzcie nam, że zapanować nad 160 dzieci to wyższa szkoła jazdy i ogromne wyzwanie, pracownikom biblioteki i GOK-u za trud i pracę oraz każdemu, kto dorzucił swoją cegiełkę, aby to święto mogło powstać w Gminie Młodzieszyn.

My już to wiemy … i Wy już to wiecie Święto Dyni w gminie Młodzieszyn będzie obchodzone corocznie!

Dziękujemy, że jesteście z nami

#Dynia #Młodzieszyn #Kamion #ŚwietoDyni #DzieńDyni #sobota #ŚwiętoDyni #dynia #październik #impreza #party #piątek #super #biblioteka #gok