Zbiórka karmy dla zwierząt z Fundacji „Kudłaci Przyjaciele Marty” z Witoldowa

Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 📖, pragniemy zaprosić Was 😎do włączenia się w naszą szlachetną 🥹inicjatywę!
Czy wiecie 🤔, że czytanie książek 📚 może nie tylko rozwijać nasze umysły 🧠, ale także zmieniać świat 🌎 wokół nas? Tym razem, zamiast pochłaniać kolejne strony 📄 naszych ulubionych powieści, chcielibyśmy razem stworzyć happy end 🥳dla tych, którzy go najbardziej potrzebują ❤️.
W związku z tym, serdecznie 😎zapraszamy Was do udziału w zbiórce karmy 🦴dla Fundacja ” Kudłaci Przyjaciele Marty ” z Witoldowa 🐕‍🦺. Wasza pomoc 🥰może sprawić, że futrzani podopieczni 🐈Fundacji będą mieli pełne miski 😚i ciepłe serca 🤩.
Czekamy 👀na Was w naszych bibliotekach, gdzie będziecie mogli zostawić 😉swoje darowizny. Zbiórka 😇potrwa do końca maja. Razem 🤜🏼możemy uczynić wielką różnicę w życiu naszych czworonożnych 🐶🐱przyjaciół! Zapraszamy‼️
Koniecznie zajrzyjcie 😊na stronę fundacji: https://www.facebook.com/KudlaciPrzyjacieleMarty
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst „ZBIÓRKA KARMY OLA ZWIERZĄT Dolącz do Zbiórki karmy dla zwierząt z Fundacji "Kudłaci Przyjaciele Marty" Z Witoldowa! Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt. Niech nasza miłość do czytania idzie w parze Z miłością do zwierząt, dzięki czemu razem możemy uczynić ich życie lepszym Zachęcamy vównież do voZważenia adopeji. Wspólnie możemy sprawić, że ich agony będą machaty ze szczęścia! Wydarzenie ktorego wp:izauero/teaet/aeeee Urzad Gminy Modzieszyn Karmę zbieramy do Κoήςα maja w SBP ΠeΛ3ToΥBeH: KUPŁACI Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie, Wyszogrodzka 23日 MARTY Filia Biblioteczna Kamionie, NamionPoduchowny5 Poduchowny5 oduchowny5”