Oddaj książki przetrzymane, niech nie będą zapomniane

Oddaj książki przetrzymane, 📣 niech nie będą zapomniane! ✖️❎
Większość z Nas ma w domu książki 📗pożyczone od przyjaciół czy biblioteki i niestety zapominamy o ich zwrocie.🔀 Dlatego regularnie sprawdzajcie swoje półki 📦z książkami i oddajcie te przetrzymane. 📥
Książki 📚 nie są tylko przedmiotami, które czytamy raz i odkładamy na bok. Mają one wartość dla innych osób, 👱‍♀️ które również chciałyby je przeczytać. 🗣🙇‍♂️
👉 Dlatego zachęcam wszystkich do oddawania książek na czas,⏳ aby inni mogli również cieszyć się ich lekturą. 🥳👀
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ODDAJ KSIĄŻKI PRZETRZYMANE, NIECH NIE BĘDĄ ZAPOMNIANE! Hej, wygląda na to, że niektóre książki zatrzymały się u Was na dłużej, niż planowano. Choć zatracenie się w ich światach może być naprawdę fascynujące, czasem warto pozwolić im odkryć nowe horyzonty. Dlatego serdecznie zachęcamy do zwrotu książek przetrzymanych, które czekają na swoją kolejną przygodę w naszej bibliotece! DuPres DaPiBs Smn លជ្ coakaPubi Publen wMasalencynla SBP Gminna Biblioteka Publiczna Wyszogrodzka 23a Filia Biblioteczna, Kamion Poduchowny Bibliotecmno,KamionPoduchowny5 5 Młodzieszynie, ul. POLSNCA Wydarzenie organizowane ramach Tygodnia Bibliotek, którego organizatoremjest Stowarzyszeni Bibliotekarzy Polskich. 000”