NOC BIBLIOTEK W FILII KAMION

Sobotnia Noc Bibliotek 2023r. w Kamionie. Pod hasłem 'Absurd nie czytać’ magiczna noc rozpoczęła się o godz. 16:00 w Filii Bibliotecznej w Kamionie.
DziękujeMY Pani Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk za wsparcie w przygotowaniu Nocy Bibliotek.
Początkiem tego wydarzenia była sąsiedzka wymiana roślin i prezentacja nowości książkowych. Każdy mógł przynieść kwiatka i wymienić się z drugim uczestnikiem wydarzenia.
Następnie rozpoczęła się akcja poszukiwawcza złotego znicza, która wymagała dość dużej spostrzegawczości i współpracy między dziećmi. Poradzili sobie z tym bardzo dzielnie.
Malowanie buziek to dopiero atrakcja dla wszystkich, którzy chcą się poczuć magicznie w tak cudowną noc, aby później udać się do magicznej fotobudki  by zrobić pamiątkowe zdjęcie . Dziękujemy wolontariuszce Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew za magiczny czas.
Kolejna atrakcją tej nocy były warsztaty artystyczne w tworzeniu własnych różdżek, by móc przez całą noc czarować i tworzyć eliksiry w magicznym kociołku.
Tajemniczy mystery box challenge był dopiero zagadką dla wszystkich, którzy musieli w formie dotyku wyczuć co się znajduje w czarodziejskiej miseczce. Dziękujemy Proboszczowi Naszej Parafii Waldemarowi Majchrowskiemu za odwiedzenie naszego magicznego zakątka i wręczenie pucharów zwycięzcom w challenge box.
Kudłaty był najbardziej wyczekiwany, który w nocy wśród bibliotecznych regałów gonił naszych przybyłych gości.
Strzałem w 10 był iluzjonistyczny występ Kacper Wlazło – Iluzjonista Bezpośredni, który pokazał wszystkim świat iluzji i magii. Dziękujemy za wspaniały czas.
Wszystkim uczestnikom, rodzicom, dzieciom i organizatorom dziękujemy za wspaniałą magiczną noc w murach biblioteki. Bez Was nie było by możliwości zrobienia tak czarodziejskiego spotkania.