Super Feriada w gminie Młodzieszyn rozpoczęta!

Taki poniedziałek to fajnydziałek ponieważ rozpoczęły się długo oczekiwane ferie. W naszej bibliotece dzisiaj odbyła się „Magia Kolorów”. Ale żeby tradycji stało się zadość odwiedziała nas Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, która oficjalnie otworzyła „SUPER FERIADĘ”.

Kolory mieszał z dzieciakami graficiarz i street art’owiec Michał Stanek. Zajęcia były niesamowitą atrakcją dla dzieci, ponieważ możliwość stworzenia własnej barwy dała naszym uczestnikom mnóstwo radości. Jesteśmy szczęśliwi, że dziś łącznie w Naszej bibliotece, filii w Kamionie i Gminnym Ośrodku Kultury pierwszy dzień ferii spędziło ponad 120 dzieciaków! Gorące podziękowania dla Pani Wójt i Urzędu Gminy Młodzieszyn za wsparcie „SUPER FERIADY”, dzięki któremu może ona odbywać się bezpłatnie dla wszystkich dzieci.

… a już jutro w bibliotekach robimy serduszka, a w GOK-u oglądamy bajki.