Bajkowe rozpoczęcie „SUPER FERIADY W KAMIONIE”!

W Naszej bibliotece już godzinę przed rozpoczęciem pierwszego dnia pojawiały się dzieci. Widać było po buziach, że bardzo czekają na pierwsze zajęcia.

Dlatego długo nie czekaliśmy i szybko zainaugurowaliśmy „SUPER FERIADĘ” z naszym gościem Przewodniczącym Rady Gminy Młodzieszyn Sławomirem Makowskim. Poniedziałek to wspaniałe wiersze, baśnie i bajki, które czytał wujek Sławek, ciocia Grażyna i wujek Daniel. Każdy po przeczytaniu został nagrodzony brawami, a Pan Przewodniczący Sławomir Makowski stwierdził, że to najgłośniejsze brawa jakie w życiu słyszał.

Jesteśmy szczęśliwi, że łącznie w Naszej bibliotece, bibliotece w Młodzieszynie i Gminnym Ośrodku Kultury pierwszy dzień ferii spędziło ponad 120 dzieciaków!
Gorące podziękowania dla Pani Wójt i Urzędu Gminy Młodzieszyn za wsparcie „SUPER FERIADY”, dzięki któremu może ona odbywać się bezpłatnie dla wszystkich dzieci.

… a już jutro w bibliotekach robimy serduszka, a w GOK-u oglądamy bajki.