Noc Bibliotek w Kamionie!

Uwielbiamy Was i takie wydarzenia!
To co wczoraj działo się w Naszej bibliotece ciężko opisać słowami. Jak poprawiny to tylko takie jakie były wczoraj w Kamionie! W niedzielę przygotowaliśmy mix zdjęć z wczorajszej „Nocy bibliotek 2”, a już od jutra na Naszych stronach będą pojawiały się obszerniejsze galerie zdjęć.

Patrząc na ilość wczorajszych odwiedzin, przekrój wiekowy Naszych Czytelników, uśmiech od ucha do ucha, radość dzieci, młodzieży, rodziców, babć i dziadków to uroczyście oświadczamy „TO SIĘ POWIODŁO”!

Przesyłamy gorące podziękowania i moc uścisków za wsparcie i sobotnią pomoc dla Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Moniki Pietrzyk, Przewodniczącego Rady Gminy Młodzieszyn Pana Sławomira Makowskiego, Pani Eli i Pani Małgosi z Koła Gospodyń Wiejskich „Kamionki”, wszystkim cudownym rodzicom i dziadkom, całej załodze Filii Bibliotecznej w Kamionie oraz wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas „Nocy Bibliotek”.

Na sam początek przygotowaliśmy mały mix zdjęć, które w krótkim skrócie przypomną Nam, jaka to była super sobota.