Co to była za niesamowita sobota w Młodzieszynie!

Wracamy do sobotnich wydarzeń czyli „Nocy Bibliotek”. Z racji tego, że działo się naprawdę bardzo dużo postanowiliśmy przygotować kilka postów wraz z galeriami zdjęć.
 
Jeżeli chodzi o podsumowanie całej sobotniej akcji to z czystym sumieniem możemy stwierdzić „TO SIĘ POWIODŁO”! Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, czasami wręcz mieliśmy wrażenie, że nasza biblioteka jest z gumy, bo to był prawdziwy cud, że zmieściła się w niej taka ilość osób.
 
Przesyłamy gorące podziękowania i moc uścisków za wsparcie i sobotnią pomoc dla Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Katarzyna Pietrzyk, Dyrektor Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie Pani Katarzynie Jasińskiej, wspaniałym Seniorom z Gminy Młodzieszyn, wszystkim cudownym rodzicom, całej załodze Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie oraz wszystkim dzieciakom, które gościły u nas w sobotę.
 
Na sam początek przygotowaliśmy mały mix zdjęć, które w krótkim skrócie przypomną Nam, jaka to była super sobota.
 
Ps.
Na koniec mamy małe ogłoszenie. Szykujemy już atrakcje na kolejną sobotę czyli NOC BIBLIOTEK – poprawiny w Filia Biblioteczna w Kamionie. Szczegóły i plakat niebawem
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *