KINDER PARTY w bibliotece!

Jak kończyć „Wakacje w bibliotece” to tylko tak jak wczoraj. To była fantastyczna impreza na zakończenie lata. Zabawa była aż tak dobra, że KINDER PARTY przeniosło się do Parku przy Urzędzie Gminy. Panowała świetna zabawa, a atrakcji było co niemiara. Już dzisiaj brakuje nam zajęć z Wami… to były wspaniałe wakacje! Pragniemy podziękować Cudownym Wolontariuszom działającym przy Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew za ogromną pomoc w trakcie KINDER PARTY. Dziękujemy Mamie Stasia za przepiękne rysunki na buziakach dzieci. Dziękujemy również wszystkim Mamom, które przyniosły na KINDER PARTY pyszne domowe ciasta.

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z wczorajszego podsumowania „Wakacji w Bibliotece”.

#wakacje #biblioteka #Młodzieszyn #Kamion
#lato #summer #poland #wakacje #polska #holiday #sun #happy #summertime #słońce #sky #gminaMłodzieszyn #powiatsochaczewskie #mazowieckie #mazowsze #wakacjenamazowszu #dzieci #dladzieci