Finał „Letniej Senioriady w Młodzieszynie”.

Nasi Seniorzy wspaniale wczoraj bawili się podczas finału „Letniej Senioriady w Młodzieszynie”. Wszystkich gości przywitali: Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk , Sekretarz Gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki w Młodzieszynie Daniel Janiak. Gościliśmy również pensjonariuszy Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie wraz z opiekunami. Podczas imprezy na seniorów czekały liczne atrakcje. Przygotowano ciepłe posiłki z grilla oraz wodę, napoje, owoce i ciasta. Chętni mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. Nie zabrakło również wspaniałej muzyki, która grała do samego końca.
Nostalgiczne przeboje sprzed lat zachęciły liczne pary do tańca i wspólnej zabawy. Nikogo dwa razy do tańca nie było trzeba zapraszać. To były bardzo wspaniałe 2 miesiące dla Naszej biblioteki! Drodzy Seniorzy dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z wczorajszej biesiady czyli finału „LETNIEJ SENIORIADY W MŁODZIESZYNIE”.