Światowe malarstwo w Młodzieszynie

Wszytko co dobre szybko się kończy i tak również jest z Tygodniem Bibliotek. Na wielki finał podczas sobotnich warsztatów na uczestników czekały pędzle i farby. Przyszedł czas na stworzenie własnych wersji znanych dzieł sztuki. Inspiracją były obrazy – „Dama z gronostajem” Leonardo da Vinci i „Słoneczniki”

Vincenta van Gogha. Efekty były niesamowite i naszym zdaniem tylko najlepsi koneserzy sztuki odróżniliby oryginał od młodzieszyńskich wersji.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze biblioteki w ostatnim tygodniu. Moc uścisków dla wszystkich, dzięki którym ten tydzień pozostanie w pamięci na długo.

My łapiemy krótki oddech i niebawem ruszamy z kolejną porcją atrakcji.

#tydzieńbibliotek #Młodzieszyn #Kamion #mazowieckie #powiatsochaczewski #dzieci #biblioteka #warsztaty #zajęcia #obrazy #Leonardo #DaVinci #VanGogh #Słoneczniki