Udana inauguracja w Młodzieszynie XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

To była cudowna niedziela w Młodzieszynie. Biblioteka zamieniła się w galerię sztuki, a to za sprawą Pana Marka Cieśli i jego obrazów. Na samym początku artysta zabrał wszystkich gości w podróż po swoich pracach, a następnie zapoznał Ich ze swoją twórczością poetycką. Finałem wernisażu i wystawy był koncert Pana Marka Cieśli na bardzo ciekawym instrumencie, jakim jest gitara dwunastostrunowa. Artysta zaprezentował utwory nawiązujące do twórczości The Beatles ze swoimi autorskimi tekstami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy spędzili w bibliotece w Młodzieszynie miłą niedzielę i zainaugurowali XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Panie Marku dziękujemy za odwiedziny w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie.

#biblioteka #Młodzieszyn #Kamion #TydzieńBibliotek #wystawa #koncert #niedziela