Konkurs Mikołajkowy !!!

Mikołajkowy konkurs plastyczny   „ ŚWIĘTY  MIKOŁAJ ”

Święty Mikołaj to postać uwielbiana przez wszystkie dzieci. Maluchy kochają Świętego Mikołaja i nie mogą się doczekać jego odwiedzin. Bardzo chętnie tworzą wizerunek Świętego i wszystko co jest z nim związane. Choć prawdziwy Mikołaj był biskupem, w większości przedstawiany jest w czerwonym płaszczu z czapką z pomponem.

Aby umilić czas niecierpliwego oczekiwania zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w mikołajkowym konkursie plastycznym   p. h.  „ ŚWIĘTY  MIKOŁAJ

Regulamin konkursu:

Organizatorem Konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie ul. Wyszogrodzka 23A,  tel.   46/ 861 66 02, ,     kom.  798 533 216.

e-mail: biblioteka-mlodzieszyn@o2.pl, strona www.biblioteka.mlodzieszyn.pl

1. Celem Konkursu jest:

– wywołanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia,

– rozwijanie kreatywności, inwencji twórczej i wrażliwości artystycznej.

1. Warunki uczestnictwa:

1) Konkurs adresowany jest do dzieci  z terenu gminy Młodzieszyn.

2) Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

– kategoria I – dzieci w wieku do 6 lat

– kategoria II – dzieci w wieku  7 – 10 lat

1. Zadanie konkursowe:

1) Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonać dowolną pracę plastyczną.

2) Tematy prac plastycznych, mikołajkowych obejmują ( oprócz samej postaci) również przedmioty, które się z nim kojarzą, czyli komin, worek, skarpeta, czerwona czapka z pomponem, sanie itd.

3) Techniki i formy dowolne. Prace mogą być płaskie, przestrzenne, a materiały wykorzystywane do ich wykonania przeróżne.

– Każda praca powinna być podpisana według wzoru zgłoszenia ( załącznik do regulaminu ).

1. Termin dostarczenia prac:

Prace należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie, ul.   Wyszogrodzka 23A do  2 grudnia 2021r. w godzinach pracy biblioteki  ( Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek  – 8.00  –  16.00, Środa  8.00 – 18.00.  Dodatkowych informacji udzielają bibliotekarze pod numerem telefonu 46 – 861 66 02,      kom.  798 533 216.

5. Ocena prac:

1) Prace będą oceniane przez jury powołane przez Organizatora.

2) Jury będzie oceniać pomysłowość, oryginalność, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych oraz ogólne wrażenia estetyczne.

3)  Informacja o wynikach konkursu i sposobie odbioru nagród zostanie podana na stronie internetowej biblioteki w dniu 6 grudnia 2021 r.

1. Postanowienia końcowe:

1) Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

2) Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem do nich praw autorskich na rzecz Organizatora.

3) Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania w celach promocyjnych nadesłanych do konkursu prac, zostaną one eksponowane w formie  wystawy pokonkursowej w siedzibie biblioteki , na stronie internetowej i na Facebooku.

4) Uczestnik konkursu z chwilą dostarczenia pracy oświadcza, że: akceptuje niniejszy regulamin.

Regulamin konkursu dostępny na stronie biblioteki: www.biblioteka.mlodzieszyn.pl

OŚWIADCZENIE-Św.-Mikołaj

ZAPRASZAMY – CZEKAJĄ NAGRODY!!!

Uwaga!!!  Wprowadzamy zmianę do regulaminu. Dochodzi  III kategoria oceny prac: – ” prace zbiorowe” – dzieci przedszkolnych ze Szkół Gminy Młodzieszyn.