Konkurs. Zapraszamy!!!

 

 Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek ogłaszamy konkurs na artykuł  „Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie…”. Czyli jak pandemia zmieniła nasze codzienne życie.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie oraz Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk zapraszają wszystkich, którzy piszą lub chcą się sprawdzić w pisaniu artykułów, do udziału w konkursie na najlepszą publikację pod tytułem: „Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie…”.

Pokażmy jak radzimy sobie z pandemią, jak wpłynęła na nas i na naszych bliskich oraz jakie mamy sposoby aby sobie z nią radzić. Opiszmy życie codzienne w czasie kwarantanny oraz jak wyobrażamy sobie radosny czas gdy w końcu zagrożenie minie i będziemy mogli od nowa cieszyć się normalnością.

Wykorzystajmy jeszcze długie wieczory na napisanie dowolnej pracy pisemnej w formie artykułu, felietonu, reportażu, opowiadania lub fragmentu pamiętnika lub dziennika. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży pow.16 roku życia oraz dorosłych. Najlepsza publikacja ukaże się na stronach Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie, stronie Urzędu Gminy Młodzieszyn, istnieje również możliwość opublikowania w lokalnej prasie.

Na gotowe teksty czekamy do 21 maja 2021r.

Prace prosimy przesyłać na adres konkurs@mlodzieszyn.pl .  Tekst powinien mieć objętość maksymalnie na 1 stronę A4 przy następujących parametrach:
-czcionka Times New Roman (rozmiar 12),
-odstępy między wierszami 1,0
– marginesy 2,5 cm.

Tytuł publikacji to „Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie…” ale każdy autor może nadać swój własny podtytuł.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na powyższy adres mailowy lub pod numery telefonów: GBP – 46/ 861 66 02, kom. 798 533 216,

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie. 

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników: 25.05.2021r.

Nagroda główna : czytnik e-booków.

 

Serdecznie  zapraszamy do udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZY ARTYKUŁ PT

OŚWIADCZENIE

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *