IV edycja Konkursu Reporterskiego Wydawnictwa Poznańskiego

 

Szanowni Państwo
Wydawnictwo Poznańskie zaprasza do wzięcia udziału w czwartej edycji Konkursu Reporterskiego. Projekt reporterski w formie konspektu, opracowania tekstowego lub fragmentów należy przesłać do 1 marca 2021 r. na adres: reportaz@wydawnictwopoznanskie.com. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24.04.2021. Laureat lub laureatka otrzyma stypendium w wysokości 15 000 zł przeznaczone na realizację zwycięskiego pomysłu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1097935273999207/

Informacje od Wydawnictwa:

Uwielbiasz reportaże i zastanawiałeś się nad wydaniem własnej książki? A może jesteś już w trakcie pisania albo masz autorski pomysł? Jeśli tak, to świetnie się składa – ruszamy z IV edycją Konkursu Reporterskiego! 

Zgłoś się, wygraj i napisz własny reportaż
NAGRODA:
Stypendium reporterskie w wysokości 15 000 zł na cele zrealizowania projektu oraz wydanie reportażu nakładem Wydawnictwa Poznańskiego.
ZGŁOSZENIA:
Przesłanie projektu reporterskiego w formie konspektu, opracowania tekstowego i/lub fragmentów przyjmujemy do 1 marca 2021 r. na adres: reportaz@wydawnictwopoznanskie.com
REGULAMIN:
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: https://wydawnictwopoznanskie.pl/konkurs-reporterski/…
WYNIKI:
Wyniki Konkursu Reporterskiego zostaną ogłoszone 24 kwietnia 2021 r.
Rozstrzygnięcia konkursu dokonają: Monika Długa, Magdalena Kicińska, Paulina Surniak, Cezary Łazarewicz, Adrian Stachowski i Kamil Bałuk.

Patroni medialni: Duży Format, Maszyna do pisania

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *