Konkurs ” Mój czworonożny przyjaciel” rozstrzygnięty.

W okresie Ferii Zimowych 2021 został zorganizowany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie  konkurs plastyczny p. h. „Mój czworonożny przyjaciel”. Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów z  klas I – III z terenu Gminy Młodzieszyn. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci potrzebami zwierząt, rozwijanie twórczej inwencji dziecka, kształtowanie sprawności manualnej, kreatywności i oryginalności pomysłu. Na konkurs wpłynęło 9 prac wykonanych w wielu technikach plastycznych. Każda praca bardzo ciekawa, starannie i z pomysłem wykonana. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na wyróżnienie i uznanie. Trudno było wybrać tą najładniejszą. Jednomyślnie – wszystkie prace zostały nagrodzone. Każdy biorący udział uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Dziękujemy i zapraszamy na ferie w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że nie będzie pandemii i spotkamy się na zajęciach w naszej bibliotece. Prace uczestników można oglądać w bibliotece na wystawie  pokonkursowej.