ŻYCZENIA OD CZYTELNICZEK !!!

„W Dniu Bibliotekarzy i Bibliotek pragnę serdecznie podziękować pracownikom mojej ukochanej biblioteki za zaangażowanie i spełnianie oczekiwań czytelnika pomimo ograniczonych środków finansowych. Jesteście  moim światłem w tym wiejskim tunelu bylejakości.  Trzymajcie tak dalej.”

Tak miłe życzenia otrzymałyśmy dzisiaj od naszych kochanych czytelniczek Pani Edyty i Pani Anety. To miód na nasze serca. Dzięki takim ludziom czujemy, że nasza piękna praca wśród książek ma sens i daje nam moc zadowolenia i satysfakcji !!!

Ponieważ mamy wielu takich wiernych czytelników, którzy kochają książki i chcą czerpać z naszej twórczej inwencji w propagowaniu czytelnictwa, obiecujemy, że nie zabraknie nam ciekawych pomysłów i energii w krzewieniu kultury.

DZIĘKUJEMY !!!