Zaproszenie na spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe

ZAPROSZENIE   NA SPOTKANIE   Z    JOLANTĄ     SZWALBE –   autorką
i edytorką  antologii cytatów

„ NIE STARZEJE SIĘ TEN, KTO NIE MA NA TO CZASU”

21  LISTOPADA  2014r. PIĄTEK GODZ.   16.00  w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Młodzieszynie  przy ul. Wyszogrodzkiej 23 A

Joanna Szwalbe jest autorką i edytorką własnych opracowań bardzo inspirujących zbiorów cytatów.

Jej spotkania autorskie mają formę wykładu pt. „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Jest on opracowany na podstawie jej autorskich opracowań zbiorów cytatów:

„Myśl i działaj dla przyszłości” – 900 inspirujących myśli o: pieniądzach, inwestowaniu, decyzjach, sukcesie, przyszłości…;

„Złap na zawsze wiatr w żagle” – 1000 inspirujących myśli, które mają rozbudzić w każdym ducha przedsiębiorczości;

trzeci zbiór to „Wyrusz w drogę” – 900 inspirujących myśli Jana Pawła II o: działaniu, człowieku, życiu, pracy i bogactwie, cywilizacji, miłości…;

czwarty to Sekrety istnienia – 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć.

Autorka spotkaniami chce inspirować do działania, przekazać dużo dobrej energii i wlać pogodę ducha do serc Czytelników.

Jest osobą często zapraszaną do bibliotek w całej Polsce.

Po wykładzie będzie można nabyć książki wydane przez autorkę.