Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

Szanowni Państwo,
w imieniu  Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy  Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego
przekazujemy wiadomość od pana Adriana Pietrzaka reprezentującego Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Radzymin na temat spotkania z Ałbeną Grabowską. Wszelkie szczegóły poniżej.

Ałbena Grabowska, autorka „Stulecia Winnych” – premiera spotkania online

14 maja 2021 (piątek)
Premiera na kanale YouTube Miejskiej Sali Koncertowej -> https://bit.ly/3gqWqhe

Osoby, które chcą zadać pytanie Ałbenie Grabowskiej prosimy o przesłanie ich na adres salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl do środy 12 maja. Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy te najciekawsze, które zadamy autorce podczas nagrania.

Ałbena Grabowska – popularna i ceniona polska powieściopisarka, która swoje niezwykłe, niespotykane w Polsce imię, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza bułgarskim korzeniom.Z wykształcenia lekarka, doktor nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii i epileptologi.