Otwarcie Strefy Małego Czytelnika w Młodzieszynie

GOKUŚ w bibliotece 🎉🥳! Strefa Małego Czytelnika 👶🏼oficjalnie otwarta🤩🫡!
Z okazji trwającego 👉🏼XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 📚mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć ☺️w naszej bibliotece grupę smyków 👶🏼, którzy uczęszczają na zajęcia sensoryczne 🖌️🧸w Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie! Razem z najmłodszymi czytelnikami 📚otworzyliśmy specjalną Strefę Małego Czytelnika 😁, w której najmłodsi mogą spędzić miło czas 🤩.
Spotkanie rozpoczęliśmy 🥰od przedstawienia 😁dwóch bajek z Teatrzyku Kamishibai prosto z Japonii 🇯🇵. Bajki „O paluszkach” 👍🏼i „O groszku” 💚wciągnęły wszystkie dzieci 👧🏼we wspaniały świat wyobraźni 📖. Maluchy z wielkim zaangażowaniem ☺️śledziły każdy detal przedstawienia 🎭, a ich reakcje dodawały magii całemu wydarzeniu ✨!
Następnie dołączył do nas 👉🏼Treflik, który z ogromną radością 😆przybijał piątki 👋🏼i tańczył z dziećmi 🥳 w rytmu Treflikowej muzyki 💃🕺. Ale to nie wszystko 🫡! Razem z maluchami 👶🏼mieliśmy okazję pokolorować 🖌️kolorowanki z Treflikiem 💚. Używając paluszków 🤗i pędzli, każde dziecko mogło wyrazić 😻swoją kreatywność i wyczucie artystyczne 🎨. Zabawna maskotka 🤩zostawiła dla wszystkich dzieci słodką niespodziankę 🎁 🍪.
Otwarcie kącika czytelnika 📚🤝🏼okazało się strzałem w dziesiątkę 🎯podczas XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, ponieważ po zajęciach mamy 👩🏼‍🦱wraz z maluchami 👦🏻przyszły zapisać się 🗣️do naszego domu książek 🎉.
Dziękujemy wszystkim małym 🧒🏼czytelnikom za udział w naszych ☺️zajęciach. Wasza radość i zaangażowanie 🥰sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy 🥳! Nie możemy się doczekać 💖kolejnych spotkań w magicznym świecie 😇książek.
Podziękowania dla 💖Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk za możliwość realizacji 😁warsztatów oraz zajęć 🤝🏼.
Zapraszamy 🥹do obejrzenia fotorelacji 📸.