Biblioquiz w Młodzieszynie ze specjalnym gościem

XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 📚trwa, a my nie zwalniamy tempa… 🎉
Wczoraj mieliśmy 😉wspaniałą przyjemność gościć 🤝🏼dzieci z klas 1️⃣ Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie📍w naszej bibliotece 📚.
Przygotowaliśmy Biblioquiz, czyli biblioteczną rywalizację dla dzieci 👧🏼. Quiz o bajkach 🧸i innych ciekawych opowieściach 😘był nie tylko okazją do sprawdzenia wiedzy 🧠, ale także do wspaniałej zabawy 😉i rozbudzania wyobraźni.
Wesołą niespodzianką 🤪okazały się odwiedziny Treflika 💚 prosto z bajki 🤩! Jego energia 🥳i radość zaraziły wszystkich🫡 do tańca 🤠, zabawy i uśmiechów🤸🏻‍♀️! Dzieci z wielkim skupieniem wysłuchały 🔊bajki o naszym Trefliku 🤗. W nagrodę ten przygotował 🤭dla nich małą niespodziankę 🍭.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom 🗣️za wspaniałe wspólne chwile ☺️pełne magii literatury i radości 🎉! To było niezapomniane wydarzenie 🥰, które pokazało, że w bibliotece 📚nie tylko czyta się książki, ale także spędza się czas 🤗w magiczny sposób, pełen przygód i uśmiechów ✨!
Tydzień Bibliotek 👍🏼odbywa się przy wsparciu 🥳oraz zaangażowaniu Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk. Bardzo dziękujemy 😁za możliwość organizacji bezpłatnych ❌💰wydarzeń oraz atrakcji. Moc uścisków 😙przesyłamy dla Księgarnia JOGI za wypożyczenie stroju 🫶🏼naszego sympatycznego 🥹bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *