MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ NAJLEPSZYCH CZYTELNIKÓW

Czy było coś 🤔bardziej magicznego ✨niż Mikołaj w naszej bibliotece 🎅🏼? Najlepsi mali czytelnicy 👦🏻👧🏼z projektu „📘Mała Książka-Wielki Człowiek 🧍🏽‍♀️” zostali nagrodzeni 🎁za swoją pasję do czytania 🥰!
Wczoraj o godzinie 16:00 🕰️w naszej bibliotece zaszalała 😋świąteczna magia! W bibliotece 🏫pojawiła się znaczna gromada 🤩dzieci na specjalne zaproszenie 🎫Świętego Mikołaja! Po serdecznym przywitaniu 😍przez Panią Wójt 👩🏻Monikę Pietrzyk, wspólnie zawołaliśmy 🔊Mikołaja, który zasiadł na swoim fotelu 💺. Rozpoczęła się radosna 😇ceremonia rozdawania prezentów 🎁dla najbardziej zaangażowanych, dyplomowanych 🏅, małych czytelników z projektu 👉🏼„Mała Książka-Wielki Człowiek”. Dzieciaki z uśmiechami 😁na twarzach podchodziły do Mikołaja 🎅🏼, który pełen radości wręczał im 🫳🏼magiczne upominki 🪄. Wysłuchał każdego malucha 🫶🏼, dzieląc się z nimi ciepłymi słowami 🫂i życzeniami.
Dodatkowo, każde dziecko 👶🏼zostało obdarowane nie tylko magicznym 🤠upominkiem od Świętego Mikołaja 🎅🏼, lecz także piękną książką 📚z segregatorem „Dobra Nowina”, podarowaną przez ⛪️Księdza Proboszcza Jana Rawę z Parafia Młodzieszyn. To wyjątkowy gest 🤗, który dodatkowo wzbogacił radosne 🥳chwile dzieci podczas spotkania w bibliotece 🏫. Bardzo dziękujemy 🙂.
Atmosfera 🥰była przepełniona magią świąt 🎄, a wspólna radość dopełniła ten wyjątkowy dzień 📆w naszej bibliotece. Z radością i dumą 🥹obserwujemy, jak fascynacja czytaniem 🗣️przeradza się w prawdziwą pasję 💪🏼wśród naszych małych czytelników. Bardzo dziękujemy 🫶🏼za waszą obecność i wkład 😸w rozwój naszej biblioteki 📚.
Serdecznie zapraszamy 🙌🏼dzieci do 6️⃣ roku życia, które nie biorą jeszcze udziału 🤓w projekcie Mała książka – wielki człowiek oraz Instytut Książki do wspólnej zabawy. Jak widać 😎, czeka na Was niezwykła przygoda 🥳w świecie fascynujących opowieści 😙i kolorowych stron 😌książek.
Wielkie podziękowania 😇składamy także 🙂Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Katarzyna Pietrzyk za nieustanną pomoc 😍oraz wielkie wsparcie 🤩.