KOLEJNA EDYCJA AKCJI „MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK”

Uwaga ⚠️, nadchodzi kolejna 🤩, nowa odsłona akcji „📈Mała książka – wielki człowiek📉”! Już 1️⃣ grudnia startujemy 🚀z kolejną edycją.

Zapraszamy 🥰wszystkich rodziców 🫂z dziećmi 👧🏼w wieku przedszkolnym, do odwiedzenia 🫡naszej biblioteki 📚. Pokochany 😍przez Małych Czytelników 🫶🏼i ich rodziców 👩🏻🧑🏻‍🦱Krasnal w Krzywej Czapce 🧢powrócił i już czeka 😊na maluchów.

Kampania 😎„Mała książka 📚– wielki człowiek 🧍🏼” to projekt realizowany 😁przez Instytut Książki ze środków 😗Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Udział 🤓w projekcie jest zupełnie bezpłatny ❌💰.

Jak widzicie 👀, porządna dostawa 📦wyprawek, kart 🪪, zakładek oraz materiałów pomocniczych 📑📓już u nas. Serdecznie 😘zapraszamy do rozpoczęcia 🥳przygody z czytaniem 🧐🏫.

PS Zapraszamy 🥰także czytelników 🗣️poprzedniej edycji, do udziału 🤓w tegorocznej akcji 🙂.

#Młodzieszyn #biblioteka #wyprawka #książka #czytelnicy #dzieci #przedszkole #kampania #czytambolubię #krasnal #MałaksiążkaWielkiczłowiek #zapraszamy