KICIA KOCIA W MŁODZIESZYNIE

Kicia Kocia wyskoczyła z książki i zagościła w Młodzieszynie.
W tym tygodniu Nasza biblioteka postanowiła sprawić miłą niespodziankę najmłodszym mieszkańcom gminy Młodzieszyn. Wybraliśmy się do przedszkoli oraz klas zerowych w Kamionie, Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie oraz Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie, aby razem z dzieciakami spędzić czas na wspólnej zabawie.
Głównym gościem była wszystkim znana, urocza i rezolutna Kicia Kocia. Oprócz wspólnych bajek, teatrzyku i zabaw, udało nam się zachęcić najmłodszych do odwiedzenia domku Kici Koci, czyli biblioteki. Każdy z uczestników otrzymał dyplom „Przyjaciela Kotki”. Futrzasta i mięciutka kotka była tulona i głaskana przez ogromną grupę dzieci. Wszyscy chętni wykonali pamiątkowe zdjęcia z maskotką.
Kicia Kocia nie zapomniała odwiedzić także czytelników w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie, Filia Biblioteczna w Kamionie oraz Krainę Gokusia w Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie.
Moc uścisków i buziaków dla Księgarnia JOGI w Sochaczewie za udostępnienie nam bezpłatnie stroju Kici Koci oraz Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk za możliwość realizacji świetnych wydarzeń. Podziękowania należą się także Przewodniczącemu Rady Gminy Panu Sławomirowi Makowskiemu za odwiedziny podczas wizyty w Kamionie.
Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie spotkaniem z Kicią Kocią!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *