ZAPRASZAMY NA NARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE 2023
Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Katarzyna Pietrzyk wraz z Gminną Biblioteką Publiczną oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Młodzieszynie zapraszają do udziału w akcji Narodowego Czytania.
Już w czwartek, 5 października od godz. 11:00 będzie można usłyszeć fragmenty „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli uczniowie ze Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie, Pan Janusz Wlazło nauczyciel języka polskiego przygotowujący uczniów do tego wydarzenia oraz poeci ze Stowarzyszenia „Bohema”.
Podczas akcji będzie możliwość odbicia Pieczęci Prezydenckiej Narodowego Czytania 2023 na przyniesionych egzemplarzach książki „Nad Niemnem” .
W programie przewidziany jest także słodki poczęstunek przygotowany przez KGW „Harde Babki” oraz tort.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Narodowego Czytania.
5 października 2023r., godz. 11:00, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 25
#NarodoweCzytanie #biblioteka #Młodzieszyn #ElizaOrzeszkowa #NadNiemnem #zapraszamy #książka #czytanie