BIBLIOTEKA PRZYJAZNA DZIECIOM

Boom!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Nasza biblioteka została wyróżniona w Ogólnopolskiej Akcji „Biblioteka Przyjazna Dzieciom”. Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie jako jedyna z powiatu sochaczewskiego znalazła się na mapie przyjaznych bibliotek. Jesteśmy dumni, że nasza biblioteka jest miejscem, które inspiruje, pobudza wyobraźnię, rozwija czytelnictwo, stawia na kontakt z literaturą, a przede wszystkim na interakcję z dziećmi. Bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy! To dla nas ogromne wyróżnienie i dodatkowa motywacja do dalszego rozwoju.

Z mapą oraz listą Bibliotek Przyjaznym Dzieciom można zapoznać się na blogu: https://przystanekrodzinka.pl/biblioteka-przyjazna-dzieciom/