WYCIECZKA DO MUZEUM I JUMP PARKU

FOLKLOR W PODSKOKACH
Wczoraj mieliśmy okazję odkryć tajemnice drewnianych figur, wycinanek, obrazów oraz haftów podczas wycieczki  do Muzeum w Sromowie. Obejrzeliśmy kolekcję 600 figur wykonanych własnoręcznie przez członków rodziny Brzozowskich . Figury to unikalne dzieła sztuki , które pokazywały święta religijne oraz sceny z życia wsi łowickiej. To wspaniałe doświadczenie, które pokazało nam, jak wielostronne może być wykorzystanie drewna w sztuce .
Przyszedł czas , aby wyrwać się z szarości i zanurzyć w oceanie radości , czyli wizyta w Jump Parku w Kompinie. Na wejściu czekały na nas trampoliny , tor przeszkód, basen z kulkami oraz ścianki wspinaczkowe. Skakanie na trampolinach, zdobywanie nowych sztuczek, akrobacje to nasza recepta na udany dzień!
Bardzo dziękujemy Pani Monika Katarzyna Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn za możliwość zorganizowania bezpłatnej wycieczki. Darmowe bilety oraz autokar pozwoliły bardzo licznej grupie dzieciaków z Gminy Młodzieszyn bezpłatnie uczestniczyć w wycieczce.