FINAŁ MŁODZIESZYŃSKICH FAJF JUŻ ZA NAMI

Ach, co to był za wieczór…
Ostatnie Młodzieszyńskie Fajfy już za nami!
Sobotnia potańcówka z pewnością przejdzie do historii Młodzieszyńskich wydarzeń. Wasza obecność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Już od samego początku, czyli od godziny 17:00 teren przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie był przepełniony.
Ku naszemu zaskoczeniu oprócz mieszkańców gminy Młodzieszyn swoją obecnością zaszczycili nas również mieszkańcy z całego powiatu sochaczewskiego i nie tylko.
Radosna i muzyczna atmosfera przyciągnęła tłumy ludzi.
Dobra muzyka, pyszne jedzenie oraz zimne napoje idealnie wpasowały się w minione wydarzenie.
Na Wielkim Finale Młodzieszyńskich potańcówek wyśmienicie bawiliśmy się przy dźwiękach Zespołu Chaber’s. Ich muzyka porwała do tańca wszystkich uczestników wydarzenia oraz sprawiła wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych gości. Zespół zapewnił nam świetną zabawę do samego końca.
W sobotni wieczór o godzinie 20:00 na scenie pojawiła się Gwiazda muzyki estradowej Andrzej Rosiewicz. Artysta znany z takich numerów jak „Najwięcej witaminy” czy „Chłopcy Radarowcy” został przywitany gromkimi brawami przez wspaniałą publiczność.
Występ naszego gościa zachwycił uczestników potańcówki, a kultowe przeboje śpiewane były przez wszystkich niezależnie od wieku. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem tak wspaniałego widowiska, a Pan Andrzej zachwyca niezmiennie od wielu lat.
Po wspaniałym występie każdy mógł zrobić zdjęcie z Artystą, zakupić płytę wraz autografem oraz zamienić kilka słów z Gwiazdą wieczoru.
Wraz z Nami od początku do końca bawiła się organizator potańcówki Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, która na finał imprezy podziękowała wszystkim współorganizatorom oraz uczestnikom Młodzieszyńskich fajfów.
Tego wieczoru odwiedzili Nas również Przewodniczący Rady Gminy Młodzieszyn Sławomir Makowski oraz Sekretarz Gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj, którzy bawili się wspólnie z nami.
O stronę gastronomiczną zadbały lokalne Koła Gospodyń Wiejskich:
KGW „Harde Babki” z Młodzieszyna przygotowały stoisko „Coś na ząb”, a KGW „Kamionki” przyszykowały stoisko „Słodki Kącik”.
Przysmaki serwowane na stoiskach nie tylko cieszyły oko lecz zadowoliły także kubki smakowe wszystkich zainteresowanych.
Podczas tego wydarzenia towarzyszyła nam drużyna Serca dla JÓZEFA – Licytacje , która przyrządziła stoisko z zimnymi napojami,  idealnie orzeźwiającymi tego dnia.
Już dziś możemy poinformować, że udało się uzbierać całkowitą kwotę na leczenie Józia. Niezmiernie cieszy Nas fakt, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej akcji charytatywnej.
Pragniemy złożyć ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznych Młodzieszyńskich Fajfów:
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk za wsparcie i obecność podczas niezapomnianych potańcówek. Bardzo się cieszymy, że wspólnie byliśmy częścią tak wspaniałych wydarzeń, które przyciągnęły tak liczne grono odbiorców.
Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie za pomoc w przygotowaniu oraz za czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich zebranych podczas ostatniej Młodzieszyńskiej Potańcówki.
Firmie Hope Tech Realizacja Imprez za obsługę akustyczną podczas wszystkich czterech spotkań.
Ochroniarzom z firmy Dział Imprez Ekotrade Warszawa oraz Policja Sochaczew, którzy dbali o bezpieczeństwo wszystkich zebranych.
Kołu Gospodyń Wiejskich „Harde Babki” oraz Kołu Gospodyń Wiejskich „Kamionki” za przygotowanie stoisk z pysznościami.
Drużynie SERCA DLA JÓZEFA za to, że byliście z nami.
Maciejowi Woźniakowi Kierownikowi GZGK w Młodzieszynie oraz całemu zespołowi, który na bieżąco sprawdzał i doglądał stanu technicznego parkietu po każdej potańcówce.
Ukłony dla wszystkich Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Młodzieszyn, czyli druhów z Młodzieszyna, Starych Bud, Witkowic oraz Kamiona za to, że mogliśmy na Was liczyć przez całe wakacje.
Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zechcieli odwiedzić teren przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie i wspólnie z nami spędzić sobotnie wieczory. Niezmiernie nam miło, że tak wyśmienicie bawiliście się podczas potańcówek.
Dechy, girlandy i świetna muzyka zostaną w naszej pamięci, a wspomnienia minionych nocy zostaną z nami na długo.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wakacje i kolejne „Młodzieszyńskie fajfy, czyli potańcówki na dechach z kapelą na żywo”.
Cieszymy się bardzo, że Nasz innowacyjny projekt przyciągną aż tak wielu ludzi. Miło jest tworzyć dla Was takie wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w Wielkiego Finału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *