OSTATNIE MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY W TE WAKACJE

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zapraszają na ostanie „Młodzieszyńskie Fajfy, czyli potańcówki na dechach z kapelą na żywo”.
Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia w godzinach 17:00-22:00 spotykamy się na Wielkim Finale Młodzieszyńskich Potańcówek, a tego wieczoru wystąpią ZESPÓŁ CHABER’S i ANDRZEJ ROSIEWICZ .
Zespół Chaber’s doskonale jest znany mieszkańcom gminy Młodzieszyn i nie tylko. Ich występy to już stały punkt programu Młodzieszyńskich imprez muzycznych, dlatego nie mogło ich zabraknąć również u Nas. Zespół gwarantuje świetną zabawę do samego końca.
W sobotni wieczór odwiedzi nas również Artysta, którego jak sądzimy nie trzeba nikomu przedstawiać.
Andrzej Rosiewicz, twórca legendarnych hitów takich jak: „Chłopcy Radarowcy”, „Najwięcej witaminy” czy „Czterdziestolatek”.
Jesteśmy pewni, że występ naszego gościa zadowoli nie jedno ucho uczestników naszej potańcówki.
Tego dnia specjalnie dla Was przygotowane będzie wiele atrakcji!
Niezmiennie do Waszej dyspozycji będzie grill, na którym będzie można przyrządzić przyniesione ze sobą jedzenie, a grilla doglądać będą strażacy z OSP Młodzieszyn.
Kolejny raz zawita do nas drużyna Serca dla JÓZEFA – Licytacje, która przygotuje stoisko z zimnymi napojami.
Koło Gospodyń Wiejskich Kamionki przygotują stoisko „ Słodki Kącik” natomiast Koło Gospodyń Wiejskich Harde Babki przyszykują stoisko „Coś na ząb”.
Przypominamy, że spotykamy się już:
26 sierpnia 2023 roku
 W godzinach 17:00-22:00
Teren przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.
Jeśli jeszcze nie odwiedziliście nas podczas Młodzieszyńskich fajfów, to teraz jest wspaniała okazja, aby to zmienić.
Ostatnie Młodzieszyńskie fajfy przed nami.
Nie może Was zabraknąć.
Do zobaczenia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, Gminna Biblioteka Publicznaw Młodzieszynie, Gminny Ośrodek Kultury W Młodzieszynie zapraszają na: UAMINI MŁODZIESZYŃSKIE FAJFY CZyli POŁAńCÃWKi 로 NA DEChACh ZKAPELA na żywo ANDRZEJ ZESPOŁ ROSIEWICZ CHABER'S TEREN PRZY GMINNYM OŚRODKU KULTURY WSTĘP WOLNY! w MŁODZIESZYNIE UL. WYSZOGRODZKA 25 ・26 SiErpniA 2023 r. (GodZ. 17:00-22:00) GOK MŁODZIESZYNIE Gminna Bibliotek Publiczna ZESPÓŁ Młodzieszynie CHABER'S Młodzieszyn Kamionki”