DOFINANSOWANIE NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

Ale odlot!
9154,00 złotych dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie.
Otrzymaliśmy wysoką kwotę z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości wydawniczych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Swoje propozycje tytułów możecie zgłaszać na adres e-mail: biblioteka@mlodzieszyn.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Gminna Biblioteka Publiczna adres: w Młodzieszynie OTRZYMAŁA zgłaszać 9154,00 PLN możecie ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY DZIEDZICTWA NARODOWEGO tytułów Propozycje na BIBLIOTEKA@MLODZIESZYN.PL A@MLODZIESZYN.PL NA ZAKUPU NOWOŚCI WYDAWNICZYCH w RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 BIBLOTEK@ BIBLIOTEKA NARODOWA CZ Narodowy Rozwoju … Czytelnictwa Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego Dofinansowano środków Ministra Kultury Czytelnictwa2.0nalata amuRozwoju”