LETNIA SENIORIADA W MŁODZIESZYNIE!

Serdecznie zapraszamy razem z Wójt Gminy Młodzieszyn Panią Monika Katarzyna Pietrzyk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie na bezpłatne warsztaty, zajęcia i spotkania dla seniorów z naszej gminy.
Widzimy się w każdy czwartek w godzinach 15:00 -17:00. W zależności od charakterystyki warsztatów, będą się one odbywać w Gminnej Bibliotece Publicznej Młodzieszynie oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie.
Terminy spotkań: 6 lipca, 13 lipca, 20 lipca, 27 lipca, 3 sierpnia, 10 sierpnia, 17 sierpnia, 24 sierpnia, 31 sierpnia.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już 6 lipca o godzinie 15:00 w GBP w Młodzieszynie.
Wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych seniorów, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne popołudnia.