Wyróżnienie w konkursie na najlepszą kampanię edukacyjno-społeczną dotyczącą Tygodnia Bibliotek

Bardzo miło nam ogłosić, że Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie oraz Filia Biblioteczna w Kamionie zostały docenione  w konkursie na najlepszą kampanię edukacyjno-społeczną, która dotyczyła Tygodnia Bibliotek. „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!” to hasło tegorocznej edycji konkursu, które zainspirowało nas do podkreślenia znaczenia bibliotek, jako przestrzeni wspólnej, przeznaczonej dla różnej społeczności.

Jury Konkursu w składzie:
Barbara Budyńska (przewodnicząca), Bożena Chlebicka-Abramowicz, Anna Godowska, Tomasz Grabiński, Joanna Potęga, Joanna Szymczak-Ryczel, Aldona Zawałkiewicz przyznało dla naszej biblioteki nagrodę w postaci wyróżnienia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, za docenienie naszej pracy. Niezmiernie nam miło, że zostaliśmy wybrani, jako jedna z 8 najlepszych bibliotek w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy z chęcią brali udział w naszej kampanii. Pozytywne opinie, miłe słowa i szeroki uśmiech posłużą nam, jako zachęta do dalszego rozwoju naszej biblioteki. Bez was, zwyczajnie, by nam się to nie udało, więc serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz bibliotekom, które brały udział w konkursie. Życzymy wielu sukcesów, motywacji, oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Pozdrawiamy!

#Młodzieszyn #Kamion #powiatsochaczewski #GminaMłodzieszyn #konkurs #kampania #wyróżnienie #dziękujemy #TydzieńBibliotek #gratlujemy #sukces #edukacji #społeczność #biblioteka