Czytelnicy oraz pracownicy biblioteki w Młodzieszynie i filii w Kamionie, wygrywają konkurs. Makieta „Urząd Pracy XXI wieku”

Wygrywamy konkurs!

Pragniemy Wam przekazać wspaniałe informacje. Nasi Czytelnicy oraz przedstawiciele biblioteki wygrali konkurs na makietę „Urząd Pracy XXI wieku”. Poniżej zobaczcie sami, ile nagród udało nam się zdobyć.

1 miejsce Maria, Antek i Mariola Ciurowie (nasi Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

2 miejsce Kasia Majczak (reprezentująca Zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie)

Wyróżnienia:

Anna Winnicka i Daniel Janiak (Zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie)

Monika Gonta, Sylwia Siewiera, Ewa Izabela Trojanowska (Zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie)

Grażyna Szymańska, Ewelina Pacholczyk, Zuzanna Urszula Szuplewska (Zespół Filii Bibliotecznej w Kamionie i Czytelniczka)

Ola, Jakub, Marlena Orlińscy (Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

Nikola, Kacper, Beata Stefaniakowie (Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

Lilianna, Marcelina, Edyta Organek (Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

Michalina, Magdalena i Michał Krauzowie (Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

Jakub, Ewa Wolscy (Czytelnicy z Filii Bibliotecznej w Kamionie)

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze starania i praca zostały docenione. Podziękowania dla Urzędu Pracy za zorganizowanie konkursu. Przypominamy, że makiety zostały stworzone podczas sobotnich bibliotecznych inspiracji.💡 Gratulacje i brawa dla Naszych Czytelników oraz Bibliotekarzy. Jesteśmy „the beściaki”!

PS.
Przypominamy zwycięzcom o obietnicy… „kto wygra, stawia pozostałym kawę”.