Inauguracja kącika Katarzyny Michalak

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek dobiega końca. Dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie kwiecistego kącika Katarzyna Michalak – pisarka w Naszej bibliotece.
Ten rok poświęcony jest pisarce Katarzynie Michalak. Dla czytelników przygotowany jest konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak. Osiem najlepszych recenzji ukaże się w jej najnowszej książce. Po więcej informacji na temat tego konkursu wpadnij do Nas.
W naszej bibliotece powstało miejsce, w którym można zapoznać się z twórczością Katarzyny Michalak. Stworzyliśmy kącik z wieloma książkami autorki, które świetnie komponują się z kwiecistą aranżacją. Czytelnicy mogą wypożyczyć oraz obejrzeć wyjątkowe książki.
Spójrzcie jak pięknie prezentuje się w Naszej bibliotece.
#Młodzieszyn #kwiaty #KatarzynaMichalak #biblioteka #autorka #pisarka #kącik #konkurs #recenzja #GminaMłodzieszyn #XXOgólnopolskiTydzieńBibliotek