TURNIEJ FIFA 2023 O PUCHAR WÓJTA GMINY MŁODZIESZYN MONIKI PIETRZYK

Turniej FIFA przeszedł Nasze najśmielsze oczekiwania. Spore emocje towarzyszyły uczestnikom Naszego turnieju. Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniliśmy zwycięzców:
Mistrzem turnieju FIFA 2023 okazał się Karol Orliński.
2 miejsce: Patryk Felczak
3 miejsce: Marcin Jaworski
Najlepszy kibic: Wojciech Szymański
 Najstarszy uczestnik: Arkadiusz Łasica
Dziękujemy za wsparcie wydarzenia przez Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk. Jesteśmy wdzięczni za zakup przepięknych pucharów i nagród. Dziękujemy za pomoc w organizacji, Pani Małgorzacie Żuczek oraz Panu Jerzemu Hołosiowi, za ufundowanie za nagrody specjalnej.
Dziękujemy za tak liczną obecność graczy oraz kibicujących w Naszym turnieju. Podziękowania należą się także zespołowi biblioteki, który wytrzymał do tak późnych godzin. Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, a my widzimy się na kolejnym tego typu wydarzeniu. Spójrzcie na fotorelację poniżej.
#TurniejFIFA2023 #gra #kibice #emocje #TydzieńBibliotek