OTWARCIE FITOTEKI

Hurra , Tydzień Bibliotek trwa w najlepsze. My nie zwalniamy tempa, zobaczcie co wydarzyło się w Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie.
Dzisiaj 11.05 o godzinie 11:00 otworzyliśmy nową, niepowtarzalną kolekcję książek. FITOTEKA, bo taką nazwę nosi Nasz nowy księgozbiór, to projekt zrealizowany wspólnie z Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sochaczewie.
Podczas inauguracji Naszego kącika Dyrektor Beata Fergińska, Magdalena Zborowska – mł. asystent ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz Wójt Gminy Monika Pietrzyk oficjalnie przecięli wstęgę Naszej wypożyczalni. Od tego momentu FITOTEKA została oficjalnie otwarta. Dziękujemy za wsparcie Naszego zdrowego projektu, dzięki któremu Nasi czytelnicy poszerzą swoje, jeszcze nieodkryte horyzonty czytelnicze.
W świeżo otwartej FITOTECE każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy wiele książek o zdrowym odżywianiu, sporcie, diecie. Lubisz chodzić na grzyby, a może sadzić rośliny? Interesują Cię smaczne i zdrowe przepisy? Zapewniamy, że z pewnością przypadnie Ci coś do gustu! Zapraszamy wszystkich chętnych czytelników do wypożyczania książek z Naszego nowego zakątka bibliotecznego.
Przyjdź, zobacz, wypożycz! Zasmakuj w Naszych nowych książkach.
#Młodzieszyn #FITOTEKA #zdrowie #TydzieńBibliotek #otwarcie #nowość #zapraszamy #dziękujemy