Otwarcie wypożyczalni gier planszowych

A u Nas, jak zawsze dużo się dzieje. Dzieciaki znów opanowały  Naszą bibliotekę.
Z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek otworzyliśmy wypożyczalnię planszówek. Dzieci wspólnie z Wójt Gminy Młodzieszyn Panią Monika Katarzyna Pietrzyk przecięły wstęgę kącika gier planszowych. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do ich wypożyczania.
Nasi dzisiejsi goście ze Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie byli bardzo podekscytowani wizytą w Naszych skromnych, bibliotecznych progach. Dzieciaki dowiedziały się co nieco o książkach oraz zajrzały do każdego zakątka Naszej biblioteki. Zaprezentowaliśmy rewelacyjny, papierowy Teatrzyk Kamishibai oraz pobawiliśmy się kolorowym wężem. Nie zabrakło podskoków i tanecznych zabaw. Mamy nadzieję, że już za chwilę  pozyskamy nowych,  małych czytelników. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
#Młodzieszyn #gry #wypożyczalnia #dzieci #zabawa #inauguracja #TydzieńBibliotek #zapraszamy #dziękujemy