Odwiedziny w bibliotece

…a dzisiaj w Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie  bajki, zabawy taneczne, tunel czasoprzestrzenny  i długachny wąż. To wszystko dla Naszych niezwykłych gości z oddziału zerówkowego ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie.
Najmłodsi z chęcią brali udział w zorganizowanych przez Nas zajęciach bibliotecznych. Maluchy poznały Naszą bibliotekę oraz jej zasoby. Przedstawiliśmy też kilka bajek  z japońskiego teatrzyku Kamishibai. Następnie zorganizowaliśmy zabawy ruchowe z kolorowym tunelem oraz zabawę z wężem. Na twarzach naszych gości pojawił się wielki uśmiech.
Dzieciaki obiecały, że jeszcze się u Nas pojawią. Z chęcią przyjmiemy  nowych, najmłodszych czytelników w Naszej Bibliotece. Dziękujemy za odwiedziny.
#GminaMłodzieszyn #Młodzieszyn #biblioteka #zabawa #odwiedziny #przedszkole #szkoła #wąż #tunel #dinozaur #książka #dzieci #powiatsochaczewski #dzieci