Piękne serca z Kamiona!

Dzisiaj w wiosenne popołudnie mieliśmy okazję tworzyć Ozdoby Wielkanocne . Do Naszej Biblioteki zawitały dzieci , z uśmiechem na twarzy.
Tworzenie ozdób i pisanek sprawiło Nam wiele radości.

Każdy znalazł coś dla siebie .
Dzieci miały głowy pełne pomysłów. Odbyła się świetna zabawa artystyczna
Wszystkie stroiki, które zostały wykonane przez nasze dzieci, będą brały udział w konkursie organizowanym przez Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie  oraz zostaną wylicytowane na aukcji charytatywnej zorganizowanej dla rodziny z Młodzieszyna, która straciła dom  w wyniku pożaru oraz na rehabilitację uczennicy tejże szkoły.
Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze warsztaty i zapraszamy na niedzielną licytację.