Fartuszki dla Babci i Dziadka!

Łącznie blisko 100 dzieciaków postanowiło skorzystać z Naszej oferty i oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie. Cel był prosty przygotować wyjątkowy prezent dla Babci i Dziadka.

Nasza biblioteka zaprosiła dzieci do stworzenia wyjątkowych fartuszków, które bez wątpienia przydadzą się w kuchni babciom i dziadkom. W trakcie warsztatów wspierała nas Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, która dla Naszych uczestników byłą Ciocią Moniką.

Bardzo dziękujemy za twórczą sobotę wszystkim uczestnikom oraz mamom za wsparcie i pomoc podczas dzisiejszych warsztatów.

Już teraz zapraszamy Wszystkich do obejrzenia relacji z dalszej części warsztatów na stronie:

www.gok.mlodzieszyn.pl

gdzie tworzyliśmy czekoladowe smartfony.

#Młodzieszyn #GmminyOśrodekKultury #Biblioteka #DzieńBabci #DzieńDziadka #sobota #dzieci #super