Już w sobotę – Kreatywne bezpłatne warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka

Razem z Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk  i Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie zapraszamy na Kreatywne💡 bezpłatne warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się 21 stycznia (sobota).

Już niedługo Dzień Babci i Dziadka! Najlepszym prezentem z tej okazji będzie taki, który jest własnoręcznie wykonany. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie i Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zapraszają dzieci w każdym wieku (poniżej 6 lat pod opieką rodziców) na wspaniałe zajęcia.

W programie:
1. Fartuszek dla babci lub dziadka (stworzymy wspaniałe fartuszki, a kolejnym etapem będzie ich pomalowanie).
2. Czekoladowe smartfony (te warsztaty będą bardzo słodkie, a całość poprowadzą dziewczyny z Koła Gospodyń Wiejskich „Harde Babki” z Młodzieszyna).

Obowiązują zapisy:
BIBLIOTEKA – tel. 46 861 66 02
GOK – tel. 46 861 64 54
Przypominamy, że zapraszamy dzieci w każdym wieku (poniżej 6 lat pod opieką rodziców).
Liczba miejsc ograniczona.