Narodowe Czytanie w Młodzieszynie

To było wspaniałe czwartkowe popołudnie w Młodzieszynie. Dokładnie o godzinie 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie rozpoczęło się Narodowe Czytanie.
 
Zebranych gości przywitali Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie Pani Katarzyna Jasińska oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie Pan Daniel Janiak. Bardzo miło było nam gościć Dyrektora Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie Panią Małgorzatę Malczewską, Przedstawicielkę Stowarzyszenia „Bohema” Panią Bogumiłę Nowak, Pana Janusza Wlazło nauczyciela języka polskiego przygotowującego uczniów do tego wydarzenia, Panią Annę Walczak byłą dyrektor GBP w Młodzieszynie, uczniów ze Szkoły Podstawowej im.gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie oraz mieszkańców gminy Młodzieszyn.
 
Podczas „Narodowego Czytania” można było wysłuchać „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Dodatkowo podczas akcji było można odbić Pieczęcią Prezydencką Narodowego Czytania przygotowane egzemplarze „Ballad i romansów”. Na wszystkich uczestników czekał specjalnie upieczony na tę okazję tort.
 
Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania tak wspaniałego wydarzenia w gminie Młodzieszyn. Podziękowania ślemy do Szkoły Podstawowej im.gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie oraz Stowarzyszenia „Bohema”. Moc uścisków kierujemy również do Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie. Cieszymy się bardzo, że udało nam się zorganizować wspólnie to wydarzenie. Fajny początek współpracy, a już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy, że Naszych wspólnych akcji będzie więcej.
 
 
#NarodoweCzytanie #AdamMickiewicz #Mickiewicz #BalladyiRomanse #biblioteka #Młodzieszyn Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie Urząd Gminy Młodzieszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *