Autorskie warsztaty graffiti dla dzieci z wujkiem Michałem!

Dzisiaj odbyły się autorskie warsztaty z zakresu graffiti dla dzieci z wujkiem Michałem (Trajektoria).

Graffiti jest to zbiorcza nazwa twórczości artystycznej, która bazuje na umieszczaniu obrazów lub rysunków w przestrzeni publicznej za pomocą różnych technik, najczęściej malowania sprayem lub pędzlem i sprayem przez szablon. Podczas warsztatów przeprowadzonych przez doświadczonego instruktora graffiti i street artu dzieciaki dowiedziały się o historii powstania graffiti, stosowanych technikach oraz spróbowali swoich sił w realizacji wielkoformatowych instalacji artystycznych.

To był bardzo artystyczny piątek, a Nasze graffitowe pocztówki z wakacji możecie podziwiać w parku przy Urzędzie Gminy Młodzieszyn.

#wakacje #biblioteka #Młodzieszyn #Kamion