Sztuka Ulicy, Sztuka na ulice! Warsztaty street-art dla dzieci i młodzieży.

Dawno niczego nie zmalowaliśmy? Dzisiaj mieliśmy na to niepowtarzalną okazję. Naszą bibliotekę odwiedził Wujek Michał Trajektoria, który wprowadził nas w świat graffiti. Warsztaty street artowe okazały się strzałem w 10! Swoich sił spróbowała również Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Pietrzyk. Pani Wójt dziękujemy za przepięknie namalowane serducho.

To była doskonała okazja do twórczego spędzenia czasu na zakończenie wakacji. Warsztaty Art Graffiti w plenerze to mnóstwo koloru  i świetna zabawa. Naszą dzisiejszą pracę możecie podziwiać w parku przy Urzędzie Gminy Młodzieszyn.

… a już jutro kolejne zajęcia z Wujkiem Michałem.

#wakacje #biblioteka #Młodzieszyn #Kamion